Kurumsal

Kartal Teknik Servis

Kartal Teknik Servis 2013 yılında kurulan firmamız, müşteri memnuniyetinden aldığı güçle bu günlere emin adımlarla gelmiştir. Bundan sonra da aynı kararlılıkla müşterilerini daha iyi noktalara getirmek için sürekli çalışmaya devam edecektir.
En son teknolojiyi en uygun fiyata müşterilerine götürmeyi kendine görev edinen firmamız, Elektirikli Ev Aletleri  teknik desteğiyle her an müşterilerinin yanındadır.
Kartal Teknik Servis, memnun kalmış müşterisine her konuda profesyonel hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Tecrübeli, güvenilir, çözüm üretebilen, kaliteli bir hizmetle kaliteli bir iş yapmak istiyorsanız bizi mutlaka denemelisiniz.

Küçük Elektirikli Ev Aletleri Tamir Bakım Servisi – Garantili Yedek Parça Değişimi
Kartal Teknik Servisle Ayrıcalığı Yakalayın

Kartal Teknik Servis küçük ev aletleri alanında uzmanlaşmış kadrosuyla onarım ve bakım hizmetleri sunmaktadır. Kaliteli çalışmayı ve müşteri memnuniyetini kendisine prensip edinmiş Kartal Teknik Servis küçük ev aletlerini tamir ve bakımını yaparak tekrar ev aletleri ailenize katmaktadır.
Birçok küçük ev aleti bakım ve onarımla yeniden işler hale getirilmesi mümkünken çöpe atılarak ev ekonomisini sıkıntıya sokmaktadır. Diğer yandan bakımı yapılmayan ürünler ömürlerini daha hızlı tüketirken, başta filtreler  olmak üzere bakımı yapılmayan ürünler insan sağlığını tehdit etmektedir. Hem kendi sağlığınızı hem de ürününüzün sağlığını korumak için Kartal Teknik Servis’ten teknik destek alabilirsiniz.

ÜCRETSİZ TEKNİK DESTEK ALABİLİRSİNİZ

Küçük ev aleti ürünlerinizin arıza tespiti ve teknik bilgi Kartal Teknik Servis tarafından ücretsiz
sağlanmaktır. Arıza tespiti ve tutarı belirlendikten sonra müşteriye rapor edilmektedir. Müşteri rapora bağlı olarak onay verdiği taktirde tamir, değişim ve bakım yapılmaktadır. Tamir ve bakım işlemleri üç iş günü içerisinde parça değişimi ise 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilerek müşteriye teslim edilmektedir.

DEĞİŞİMİ YAPILAN PARÇALAR GARANTİ KAPSAMINDADIR

Garanti süresi devam eden ürünlere garanti kapsamında bakılırken garantisi bitmiş ürünlerdeki değişimler ise garanti kapsamına alınmaktadır. Teknik inceleme ardından ürününüzün arızası ekonomik olarak giderilebilir özellikte ise teknik ekipler tarafından tamiri yapılarak tamir edilen parça üzerinden tarafınıza garantili olarak teslim edilmektedir. Tamir edilen tüm ürünlerde orijinal yedek parça kullanılmaktadır. Her değişen parça için 1 yıl Kartal Teknik Servis garantisi verilmektedir.

Kartal Teknik Servis Yaz Mevsimi boyunca süpürge makineleri ve kişisel bakım ürünleri ile ütü kireç temizliğini yüzde 20 indirimli sağlamaktadır. Kartal Teknik Servis sorumlusu Ahmet Çavuş ürünlerin bakımının önemine dikkat çekerken özellikle ‘ Yaz Mevsimi ile birlikte süpürge makinelerinin polen filtrelerinin değişimin sağlık açısından büyük önem taşıdığına dikkat’ çekmektedir.

KARTAL TEKNİK SERVİS YETKİLİ TEKNİK SERVİ OLARAK DA HİZMET SUNMAKTADIR

Kartal Teknik Servis aynı zamanda birçok firmanın ürünlerine yetkili seviş olarak hizmet vermektedir.
Başlıca Firmalar:
Arnica Teknik Servis,
CVS Ev Aletleri,
Esse Yetkili Servis,
Essenso Yetkili Servis,
Kitchenaid YetkiliServis,
Remta Yetkili Servis,
RaksYetkili Servis,
Mustan Yetkili Servis,
Motorfan Yetkili Servis,
Goldmaster Teknik Servis,
Lider Savio Yetkili Servis,
Medisana Saglık Ürünleri Yetkili Servisi,
Premier Yetkili Servis,
Waterlife Filtre Degişimi,
Korkmaz Yetkili Servis,
Philips Teknik Servis

Kartal Teknik servis,Küçük Elektrikli Ev Aletleri Tamir Bakım Servisi, Ütü, Süpürge, Tost Makanesi, Mutfak Robotu,Hali yıkama, Libelle,Kişisel Bakım Ürünleri Mikser,Fön Makinesi, kitchenaid yetkili servis, GoldMaster Küçük Ev Aletleri Servisi, Libelle Servis, white Daisy Aspiratör servisi, Bosch Süpürge Servis Siemens süpürge servis,Waterlife Filitre Değişim Servisi, Elektrikli ısıtıcılar, Remta Çay Kazanları, Conti Süpürge Servis,  Damga İmza Çay Makineleri Yetkili Servisi, Elektrikli Sobalar ,Remta ,  profilo süpürge Servisi, Premier, Libelle Sevis, Essenso Lider Savio Elektrikli Ev Gereçleri Servis, Motorfan Alveus Ankastre Servis, esse Mutfak Servis, Kitchenaid Yetkili teknik Servisi, Arnica Servis,Arnica Bora Servis, Kenwood, Homend servis, Arzum Servis,Rowenta Servis,Hotpoint ariston Ev Aletleri, trolux Süpürge, Fanset Fantom, Korkmaz , Rowenta Süpürge,Era Izgara,King Tamir Bakım, Delhongi, Philipd Süpürge, philips Süpürge servis, fakir, profilo, Simtel Süpürge, Ufo Servis, dyson, Tefal ütü servis, Remta,phılıps ütü servis ,thomas Süpürge, Arnica teknik Servis, Damga imza çay makineleri, Remta Yetkili servis, Libelle Fabrika Teknik Servis,Ataşehir Libelle Fabrika Teknik Servis,Beykoz Libelle Fabrika Teknik Servis,Çekmeköy Libelle Fabrika Teknik Servis,Kadıköy Libelle Fabrika Teknik Servis,Kartal Libelle Fabrika Teknik Servis, Maltepe Libelle Fabrika Teknik Servis,Pendik Libelle Fabrika Teknik Servis,Cevizli Libelle Fabrika Teknik Servis, Maltepe Libelle Fabrika Teknik Servis,Sancaktepe Libelle Fabrika Teknik Servis,Sultanbeyli Libelle Fabrika Teknik Servis,Sultangazi Libelle Fabrika Teknik Servis,Tuzla Libelle Fabrika Teknik Servis,Ümraniye Libelle Fabrika Teknik Servis,Üsküdar Libelle Fabrika Teknik Servis,Kitchenaid Yetkili Servis, Ataşehir Kitchenaid Fabrika Yetkili Servis,Beykoz Kitchenaid Fabrika Yetkili Servis,Çekmeköy Kitchenaid Fabrika Yetkili Servis,Kadıköy Kitchenaid Fabrika Yetkili Servis,Kartal Kitchenaid Fabrika Yetkili Servis, Maltepe Kitchenaid Fabrika Yetkili Servis, Pendik Kitchenaid Fabrika Yetkili Servis, Cevizli Kitchenaid Fabrika Yetkili Servis, Maltepe Kitchenaid Fabrika Yetkili Servis, Sancaktepe Kitchenaid Fabrika Yetkili Servis, Sultanbeyli Kitchenaid Fabrika Yetkili Servis, Sultangazi Kitchenaid Fabrika Yetkili Servis, Tuzla Kitchenaid Fabrika Yetkili Servis, Ümraniye Kitchenaid Fabrika Yetkili Servis, Üsküdar Kitchenaid Fabrika Yetkili Servis,